Najaarscompetitie

Vrijdag

0776 Vrijdagavond Mix1 3e klasse
Klasse3e
SpelersYvonne Kerst
Stephanie Emmelkamp
Nynke Kranendijk
Ronald van de Bijl
Jelle Galama
Marco Suurland
3646 Vrijdagavond Dames D1 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersAnne Albers
Lisette Kok
Femy Doornbos
Iris Doornbos
Claire Oude Elferink
3653 Vrijdagavond Dames D2 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersHannah Postma
Fleur de Groot
Marianne de Jong
Eline Kuilder
Floor Talsma

Zaterdag

0055 Zaterdag Mix1 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersSheila van Trigt
Lilette Fiet
Anouk Monnik
Fleur Olde Heuvelt
Niels de Kuiper
Clemens Kramp
Joost Harmsma
0094 Zaterdag Mix2 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersMenno Heck
Michael Coreelmont
Ricardo Wijngaarde
Maaike de Jong
Laura Sijm
Joanie Catsburg
0132 Zaterdag Mix5 4e klasse
Klasse4e Klasse
SpelersLéonie Havekes
Monique Hus
Vera Kruckel
Annemaartje Poesse
Peter Bankers
Nick Kranendijk
Olivier van hees
Martijn van Veen
0133 Zaterdag Mix4 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersBart Jacobs
Rob Mooibroek
Pepijn van Hoek
Elsa van Woerden
Kim Röben
Marieke Stopel
0134 Zaterdag Mix3 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersCharlotte Ausema
Sap Ghosh
Laura Florissen
Femke Groenendijk
Erik de Jong
Marit van der Sande
Erik Swaving Dijkstra
Milan Karel
0262 Zaterdag MixD1 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersJohn Molenaar
Fenneke Thannhauser
Joyce Pepping
Joris de Geringel
Jantine de Jong
1173 Zaterdag Heren1 1e klasse
Klasse1e klasse
SpelersDavid Brandwagt
Juan Luis Bifet Tomas
Wouter Vonk
Ruben Smits
Loek Smits
Jonathan Willmann
Bart Blok
1206 Zaterdag Heren2 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersThijs van Dongen
Floris de Kort
Menno Sijstermans
Just de Bruïne
Rob Juffermans
Michiel Harbers
1207 Zaterdag Heren4 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersPim van Diepen
Jeen Hartman
Sander Kalkman
Carlo Onbag
Idde Quik
Lex la Gro
1208 Zaterdag Heren3 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersBas Jansen
Hans Willems
Yuri Leysner
Alrik de Jong
Mathijs Milborn
Niels Mossel
2776 Zaterdag DamesD1 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersHenriette van Eeghen
Elisabeth Greve
Wendel Greve
Laura Goote
Rosanne Tamboer
Merieke van Zoonen
Maaike Leidekker
Kim Janszen
Annette van de Riet

Zondag

0446 Zondag Mix1 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersPim Mutsaers
Bas van Haver
Erik van der Leck
Robert van Dijk
Rosa Boeschoten
Mariska van Hoorik
Sanne Schouten
Anne-Marie Verwiel
Erika Verkruissen
0468 Zondag Mix2 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersMatthijs Otto
Jasper Tempel
Vilmar Feenstra
Lennart Straeter
Sanna Roest
Ellen Berntsen
Laura Grootveld
2956 Zondag Dames2 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersAnna Herter
Gythe Eekhoutte
Charlotte Linnebank
Loes Snippe
Susan Feenstra-van Niftrik
2958 Zondag Dames1 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersRosy Piets
Simone Twelkemeijer
Patricia Weijland
Julia Back
Eline van Ballegoijen
Jelske Veenendaal
Heleen Aandewiel
Suzanne Smit
6003 Zondag Heren1 1e klasse
Klasse1e klasse
SpelersTaavi J Suorsa
Maarten Moen
Patrick van Hal
Robert Elenbaas
Lars Ykema
6046 Zondag Heren2 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersMaikel Horn
Wolter Heersink
Bas van Leeuwen
Hilberth Opten
Boudewijn de Keijzer
Michael van Geer
Vincent Ruijter
Tobias Bakker
6078 Zondag Heren2 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersTim Vos
Tim Blank
Bob Donkersloot
Robert Jan Driehuis
Sander Driehuis
Derek Benner
Ramon Freriks

Reservelijst

NaamSpeelsterkte

Realisatie: verenigingenweb