Najaarscompetitie - BaanSchema Zondag

SPEELSCHEMA THUIS NAJAAR ZONDAG NAJAARSCOMPETITIE 2017:

 

17 sept:          (3 teams) Mix2, Dames1, Heren2

24 sept:          (4 teams) Mix1, Dames2, Heren1, Heren3

01 okt. :          (3 teams) Mix2, Dames1, Heren2

08 okt.:           (4 teams) Mix1, Dames2, Heren1, Heren3

15 okt.:           (3 teams) Mix2, Dames1, Heren2

22 okt.:           (4 teams) Mix1, Dames2, Heren1, Heren3

29 okt.:           (4 teams) Dames2, Heren1, Heren2, Heren3

 

ZONDAG 17 september (Dagcaptain )

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

09:30

Dames1

Dames1

Heren2

Heren2

 

 

11:00

Dames1

Dames1

Heren2

Heren2

 

 

12:30

Dames1

Dames1

Heren2

Heren2

Mix2

Mix2

14:00

 

 

 

 

Mix2

Mix2

15:30

 

 

 

 

Mix2

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 24 september (Dagcaptain)

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

09:30

Mix1

Mix1

Dames2

Dames2

 

 

11:00

Mix1

Mix1

Dames2

Dames2

 

 

12:30

Mix1

 

Dames2

Dames2

Heren3

Heren3

14:00

Heren1

Heren1

 

 

Heren3

Heren3

15:30

Heren1

Heren1

 

 

Heren3

Heren3

17:00

Heren1

Heren1

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 1 oktober (Dagcaptain)

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

09:30

Dames1

Dames1

Heren2

Heren2

 

 

11:00

Dames1

Dames1

Heren2

Heren2

 

 

12:30

Dames1

Dames1

Heren2

Heren2

Mix2

Mix2

14:00

 

 

 

 

Mix2

Mix2

15:30

 

 

 

 

Mix2

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 8 oktober (Dagcaptain)

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

09:30

Heren1

Heren1

Dames2

Dames2

 

 

11:00

Heren1

Heren1

Dames2

Dames2

 

 

12:30

Heren1

Heren1

Dames2

Dames2

Heren3

Heren3

14:00

Mix1

Mix1

 

 

Heren3

Heren3

15:30

Mix1

Mix1

 

 

Heren3

Heren3

17:00

Mix1

 

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 15 oktober (Dagcaptain)

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

09:30

Mix2

Mix2

Heren2

Heren2

 

 

11:00

Mix2

Mix2

Heren2

Heren2

 

 

12:30

Mix2

 

Heren2

Heren2

Dames1

Dames1

14:00

 

 

 

 

Dames1

Dames1

15:30

 

 

 

 

Dames1

Dames1

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 22 oktober (Dagcaptain)

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

09:30

Mix1

Mix1

Dames2

Dames2

 

 

11:00

Mix1

Mix1

Dames2

Dames2

 

 

12:30

Mix1

 

Dames2

Dames2

Heren3

Heren3

14:00

Heren1

Heren1

 

 

Heren3

Heren3

15:30

Heren1

Heren1

 

 

Heren3

Heren3

17:00

Heren1

Heren1

 

 

 

 

 

 

ZONDAG 29 oktober (Dagcaptain)

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

09:30

Heren1

Heren1

Dames2

Dames2

 

 

11:00

Heren1

Heren1

Dames2

Dames2

Heren2

Heren2

12:30

Heren1

Heren1

Dames2

Dames2

Heren2

Heren2

 

 

 

 

 

 

 

14:30

Heren3

Heren3

 

 

Heren2

Heren2

16:00

Heren3

Heren3

 

 

 

 

17:30

Heren3

Heren3

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SPEELSCHEMA THUIS INHAALWEEKEND

ZONDAG 5 NOVEMBER ()

 

BAAN 6

BAAN 7

BAAN 8

BAAN 9

BAAN 10

BAAN 12

 

 

 

 

 

 

 

09:30

Mix1

Mix1

 

 

 

 

11:00

Mix1

Mix1

MixD1

MixD1

 

 

12:30

Mix1

 

MixD1

MixD1

 

 

 

 

 

MixD1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mix1 Erika Verkruissen

MixD1 Jantine de Jong

Realisatie: verenigingenweb