Voorjaarscompetitie

Vrijdag

Dames dubbel 1 Vrijdag Avond 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersLaura Kokx
Fleur de Groot
Susan Lammers
Marianne de Jong
Hannah Postma
Floor Talsma
Dames dubbel 2 Vrijdag Avond 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersLisette Kok
Yvonne Kok
Anne Albers
Marjolein de Brouwer
Anneke te West
Femy Doornbos
Iris Doornbos
Danielle Kranenburg

Zaterdag

Gemengd 1 Zaterdag 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersBas Stobbelaar
Mirjam Groenestein
Renate Boers
Ellen Nabuurs
Maarten de Jong
Pieter de Jong
Gemengd 2 Zaterdag 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersAlex van Eenennaam
Marleen Kemper
Frauke van Maarschalkerweerd
Jan Willem Heusinkveld
Cleo Wever
Joost Kamps
Anouk Monnik
Birgit Damoiseaux-Volman
Gemengd 3 Zaterdag 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersElisabeth Greve
René Jaspers
Wendel Greve
Flop Vinken
Marc Steuns
Rosanne Tamboer
Laura Goote
Gemengd 4 Zaterdag 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersJoris de Geringel
Roderick Nijenhuis
John Molenaar
Fenneke Thannhauser
Anna Herter
Sarah Buswell
Jacky Boekel
Gemengd 5 Zaterdag 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersJoanie Catsburg
Michael Coreelmont
Ricardo Wijngaarde
Menno Heck
Maaike de Jong
Laura Sijm
Inge Tanke
Sander Oosterbroek
Gemengd 6 Zaterdag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersPepijn van Hoek
Kim Röben
Marieke Stopel
Elsa van Woerden
Anouk Stolwijk
Kim Stolkwijk
Bart Jacobs
Rob Mooibroek
Gemengd 7 Zaterdag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersJelle Galama
Stephanie Emmelkamp
Yvonne Kerst
Nynke Kranendijk
Marco Suurland
Ronald van de Bijl
Gemengd 8 Zaterdag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersLéonie Havekes
Monique Hus
Vera Kruckel
Olivier van hees
Nick Kranendijk
Peter Bankers
Martijn van Veen
Gemengd 9 Zaterdag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersMilan Karel
Sap Ghosh
Erik de Jong
Erik Swaving Dijkstra
Charlotte Ausema
Femke Groenendijk
Marit van der Sande
Laura Florissen
Heren 1 Zaterdag 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersLars Ykema
Robert Elenbaas
Niels Bakker
Vincent Rentenaar
Rik Ilbrink
Koen van der Drift
Laurentiu Ghita
Heren 2 Zaterdag 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersJonathan Willmann
David Brandwagt
Juan Luis Bifet Tomas
Loek Smits
Ruben Smits
Bart Blok
Wouter Vonk
Heren 3 Zaterdag 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersHenk Visser
Jan van Winsen
Sander Maertens
Wouter Jong
Gijs Elst
Waldemar van der Veen
Ewoud Helder
Heren 4 Zaterdag 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersMichiel Harbers
Thijs van Dongen
Menno Sijstermans
Just de Bruïne
Rob Juffermans
Floris de Kort
Heren 5 Zaterdag 5e klasse
Klasse5e klasse
SpelersFrank Kleinhout
Nick Verburg
Joppe Benjamin de Bruijn
Flip Middeldorp
Pepijn Middeldorp
Gert-Jan Smit
Robert Möhlmann

Zondag

Dames 1 Zondag 3e klasse
Klasse3e klasse
SpelersAnnette van de Riet
Janne van der Bom
Joyce Buis
Miriam Hendriks
Kim Janszen
Maaike Leidekker
Jolien Schölvinck
Dames 2 Zondag 4e klasse
Klasse4e klasse
SpelersSuzanne Smit
Rosy Piets
Simone Twelkemeijer
Eline van Ballegoijen
Patricia Weijland
Heleen Aandewiel
Jelske Veenendaal
Laukje van Delft
Julia Back
Gemengd 1 Zondag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersErika Verkruissen
Rosa Boeschoten
Anne-Marie Verwiel
Mariska van Hoorik
Sanne Schouten
Bas van Haver
Pim Mutsaers
Erik van der Leck
Robert van Dijk
Gemengd 2 Zondag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersSanna Roest
Jasper Tempel
Matthijs Otto
Vilmar Feenstra
Lennart Straeter
Ellen Berntsen
Laura Grootveld
Lisa Rooijakkers
Heren 2 Zondag 5e klasse
Klasse5e klasse
SpelersBas Jansen
Hans Willems
Yuri Leysner
Alrik de Jong
Mathijs Milborn
Pim van Diepen
Niels Mossel
Heren 3 Zondag 5e klasse
Klasse5e klasse
SpelersClemens Kramp
Leroy Pronk
Guillaume Labrot
Niels de Kuiper
Joost Harmsma
Heren 4 Zondag 5e klasse
Klasse5e klasse
SpelersIdde Quik
Carlo Onbag
Lex la Gro
Pim van Diepen
Sander Kalkman
Jeen Hartman
Rogier Emmen
Lex Smeding
Anko Steenbeek
Heren 5 Zondag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersTim Vos
Robert Jan Driehuis
Sander Driehuis
Derek Benner
Wouter Nieuwland
Tim Blank
Bob Donkersloot
Heren 6 Zondag 6e klasse
Klasse6e klasse
SpelersMaikel Horn
Michael van Geer
Bas van Marion
Bart Hazen
Hilberth Opten
Bas van Leeuwen
Bastiaan van Hoorn
Wolter Heersink
Heren 7 Zondag 7e klasse
Klasse7e klasse
SpelersGert-Jan Bartels
Erik van Rijn
Pieter Broekema
Rowald Oosterkamp
Harm van Goor
IJsbaanpad 1 8&9 Competitie Zondagmiddag – 2e klasse
Klasse2e klasse
SpelersRosa Streekstra
Marlou Eggink
Lopke Ubbels
Manon Verdam
Bobbianne Vlek

Reservelijst

NaamSpeelsterkte

Realisatie: verenigingenweb